schody-2-3-.jpg schody-2-2-.jpg 36247848_2187490367990636_4025867842351005696_o_2187490337990639.jpg schody-2-4-.jpg
Wybierz język:

Oferta

ZAKŁAD STOLARSKI STOLBERD JANIK BERNARD wykonuje usługi w zakresie stolarstwa budowlanego: schody, tralki, balustrady, drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, zadaszenia, parapety, listwy wykończeniowe itp.

Technologia produkcyjna oparta jest na warstwowym klejeniu drewna, co daje wyrobom estetyczny wygląd jak i zapobiega paczeniu, kurczeniu gotowych elementów. Do produkcji używamy suchego drewna, markowych klejów, lakierów i bejc spełniających wymagane normy.

SCHODY- wizytówka firmy

Stanowią istotny i bardzo ważny element wystroju wnętrz. Na ich wygląd wpływają nie tylko rozwiązania konstrukcyjne, ale także wybór materiału, koloru i wiele detali takich jak poręcze, tralki, słupki, kształt stopni i ich przekrój. Wykonujemy schody drewniane proste, kręte, jednozabiegowe, dwuzabiegowe, pełne i obkładane ( na tzw. beton) z naturalnego, krajowego drewna sosnowego, dębowego, bukowego, jesionowego. Osobiście wykonujemy tralki, słupki drewniane. Na życzenie klienta łączymy drewno z elementami stali nierdzewnej.

 

DRZWI WEWNĘTRZNE- duma firmy

Są elementem dekoracyjnym domu, mieszkania. Tworzymy je wg indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Stosujemy bogatą gamę wzorów, kolorów, wykończeń, a także przeszkleń. Na zlecenie klienta wykonujemy ościeżnice na szerokość muru, opaski regulowane dwustronnie jak i zawiasy.

     

DRZWI ZEWNĘTRZNE- stanowią atut firmy

Odbiegają od masowej i jednolitej produkcji, ponieważ odpowiednio dopasowane do charakteru budynku, są jego niewątpliwą ozdobą. Spełniają rolę również bezpieczeństwa dla jego mieszkańców. Charakteryzuje je estetyka, trwałość i łatwość w utrzymania. Posiadają próg aluminiowy, jako zabezpieczenie przed różnymi warunkami atmosferycznymi. Zamek automatycznie domykający trzy poziomy, okucia antywyważeniowe, zawiasy regulowane, dwie uszczelki , szyby antywłamaniowe, witraże. Wykonujemy modele klasyczne jak i nowoczesne.

 

INNE USŁUGI 

Oferujemy także wszelakie usługi w zakresie stolarstwa wg indywidualnych potrzeb klientów m.in.: łóżka, meble, balkony, blaty, zabudowy, barierki itp.